ÖVRIGT / Diverse / Plexi 14719006

nr 1471 9006

Veronica Sofie

(f. 1985), Sverige

"Siluette". Signerad, numrerad 42/50. Tryck på plexiglas, 25x18 cm

Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 30 maj 2022
kl 19:43:41

30/5 19:23:20 1      500 kr
30/5 19:35:54 2      Vinnande bud

Veronica Sofie

Läs mer om Veronica Sofie