ÖVRIGT / Diverse / Plexi 14719006
nr 1471 9006
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
"Siluette". Signerad, numrerad 42/50. Tryck på plexiglas, 25x18 cm
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:43:41
30/5 19:23:20
500 kr
30/5 19:35:54